RZUĆ PALENIE

Zwalczanie nałogu nikotynowego metodą biorezonansu jest jedną z najskuteczniejszych na rynku.
Jej efektywność wynosi 90%. Nie ma tu znaczenia jak długo pacjent pali, w większości przypadków wystarcza 1 terapia aby pozbyć się chęci zapalenia papierosa i oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn.

Ważne aby w trakcie terapii i po niej nie używać żadnych produktów zawierających nikotynę (plastry, gumy do żucia ). W ciągu 24 godzin po zabiegu należy unikać używek (alkohol, kofeina, teina).
Przez następne kilka dni należy dużo pić od 1,5 – 2l wody przegotowanej lub nisko zmineralizowanej aby ułatwić organizmowi oczyszczenie z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi poprzez nerki, skórę i jelita. Po zabiegu czasami obserwuje się wzmożoną potliwość i senność. Wskazane są również częstsze kąpiele.

Głód nikotynowy powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin po terapii. Następne 7-14 dni to opanowanie odruchu sięgania po papierosa i to jest praca własna pacjenta, tzn. pacjent musi chcieć rzucić palenie aby terapia przyniosła zadowalające rezultaty.

Ważne! Bierne palenie choć szkodliwe nie niweczy efektów terapii ale 1 aktywnie zapalony papieros – choć nie smakuje wywołuje głód nikotynowy i zabieg należy powtórzyć.

Na czym polega terapia?

Terapia jest bezbolesna i bezinwazyjna. Przed przystąpieniem do zabiegu umieszcza się niedopałek papierosa w elektrodzie kubkowej, pacjent podłączony jest do aparatury BICOM OPTIMA elektrodami (ręce, stopy oraz głowa) dodatkowo stosowana jest mata na plecy wzmacniająca efekt terapii. Przy wprowadzeniu specjalnych programów następuje wygaszenie głodu nikotynowego z jednoczesnym pobudzeniem organizmu do usunięcia nagromadzonych toksyn. 

Czas trwania terapii ok. 45 min.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress