ALERGIE

Testy alergiczne wykonane metodą biorezonansu są 100 % bezpieczne i bezbolesne.
W naszym gabinecie umożliwiamy diagnozowanie alergii na ponad 500 alergenów, możliwe jest również wykonanie testu na przyniesiony alergen np. kurz domowy, sierść kota, psa, proszek do prania etc.
Bez nakłuwania, bez stresu, wyniki otrzymujemy natychmiast.

Testy alergiczne i odczulane

Metoda jaką Państwu proponujemy umożliwia zarówno wykonanie testów alergicznych jak i terapii odczulających. W obu przypadkach wykorzystywane są fale elektromagnetyczne. W testach odczytujemy częstotliwości danego alergenu z organizmu człowieka, w terapiach przekazujemy odpowiednim kształtem fali, po to by wygasić reakcje alergiczną organizmu na dany alergen. Ulgę w dolegliwościach pacjent odczuwa często już dzień po terapii.

Alergie są plagą dzisiejszych czasów, dlatego tak ważne jest szybkie i precyzyjne zdiagnozowanie problemu. Nieleczona alergia może doprowadzić nawet do chorób autoimmunologicznych.

Pamiętajmy, że odpowiedzią organizmu na alergen nie jest tylko mikrostan zapalny, zatrzymanie wody w organizmie, katar, kaszel, swędzenie czy łzawienie oczu, mogą również pojawić się reakcje, których nie łączymy z alergią : migrena, trądzik, obrzęk twarzy, łuszczyca, bóle brzucha, zaparcia, wzdęcia.

Testy alergiczne i odczulania prowadzimy w naszym gabinecie od lat. Dysponujemy 2 wysokiej klasy urządzeniami biorezonansowymi i polem elektromagnetycznym.
Odczulanie biorezonansem jest jedną z najskuteczniejszych metod pozbycia się alergii. Więcej informacji pod numerem telefonu dostępnym na stronie. 

                                                                                                                                                                                 ZAPRASZAMY

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress