Borelioza

Borelioza to choroba przenoszona przede wszystkim przez kleszcze i ich malutkie formy – nimfy, jednak komary, meszki czy też pluskwy również mogą ją przenosić. Wielu chorych nie wie, że doszło do zarażenia, bowiem charakterystyczny rumień wędrujący pojawia się jedynie u 30-50% chorych. Zakażenie jest wówczas ograniczone tylko do tego miejsca i jest to tak zwana wczesna borelioza. Jeżeli zostanie niezauważona, to po kilku latach może dojść do zaburzeń układu nerwowego czy też zapalenia stawów, wtedy zakażenie obejmuje już cały organizm.

Choroby odkleszczowe

Znalezienie krętka borelii to jeszcze za mało aby prawidłowo zdiagnozować chorego. Zawsze przy tym schorzeniu sprawdzamy koinfekcje, choroby współtowarzyszące przy boreliozie: bartonellozę, babesiozę, anaplazmę, mykoplazmę, jersiniozę, chlamydiozę, choroby pasożytnicze i grzybicze. Objawy kliniczne zakażeń odkleszczowych są bardzo do siebie podobne, dlatego tak ważne jest prawidłowe ustalenie wszystkich patogenów wyniszczających organizm.

Badanie na BORELIOZĘ metodą laboratoryjną

Diagnostyka laboratoryjna odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy wykonuje się test ELISA , badanie przeciwciał w surowicy krwi. Jeżeli wynik jest dodatni zaleca się test potwierdzający WESTERN BLOT. Niestety wiarygodność testów z krwi jak pokazują statystyki jest niewystarczająca aby trafnie zdiagnozować pacjenta. Często fałszywie ujemne wyniki opóźniają proces prawidłowego leczenia i poprawę stanu zdrowia pacjenta.

Badanie na BORELIOZĘ metodą biorezonansu

Metoda biorezonansu jaką stosujemy w naszym gabinecie umożliwia szybkie i dokładne zdiagnozowanie pacjenta, określenie stopnia zakażenia organizmu, a także przeprowadzenie terapii pomagających w eliminacji krętka bolerii.

Badanie podobnie jak w przypadku alergii polega na sczytywaniu częstotliwości patogenów żyjących w naszym organizmie. Jest bezinwazyjne i bezbolesne. Wyniki testów oraz wskazówki jak postępować w przypadku zakażenia bolerią dostajecie Państwo na pierwszej wizycie. Organizm jest skanowany pod kątem 21 rodzajów bolerii, koinfekcji, a także pasożytów i grzybów pleśniowych.

Każdy z nas musi słuchać swojego organizmu, nie bagatelizujmy złego samopoczucia, zmęczenia, problemów ze snem, huśtawki nastrojów, niezidentyfikowanych bóli, depresji, zaburzeń trawiennych, bóli głowy, mięśni, ścięgien itp. Szukajmy przyczyn chorób a znajdziemy sposób na ich wyleczenie.

Pamiętajmy: „Nie ma chorób nieuleczalnych, są tylko niewłaściwie leczone”.
Więcej informacji pod numerem telefonu dostępnym na stronie.

ZAPRASZAMY.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress